Aparat do masażu Aquavibron

Producent: Medimark
Dostępność:
  • Wybierz opcję
szt.
Cena netto: 578,70 zł 625,00 zł

Aparat do masażu wibracyjnego AQUAVIBRON


Opis towaru


Zalety:

- 10 rodzajów membran masujących
- do użytku w domu i w sanatorium
- wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi złotymi i srebrnymi medalami
- pozytywne efekty masażu wielu rodzajów schorzeń i dolegliwości

Aparat AQUAVIBRON to idealne urządzenie do masażu leczniczego. Dzięki jego stosowaniu można pozbyć się wielu drobnych, lecz uciążliwych dolegliwości oraz złagodzić ich objawy i poprawić komfort życia. AQUAVIBRON zapewni Państwu zdrowie, dobre samopoczucie i odprężenie po codziennym stresie.

Aparat od lat jest stosowany w polskich i zagranicznych szpitalach i sanatoriach. Jego używanie nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, może być obsługiwany przez osoby nie przeszkolone do wykonywania masażu własnego ciała lub innej osoby. AQUAVIBRON jest absolutnie bezpieczny w użyciu, jedynym wykorzystywanym w nim źródłem energii jest woda wodociągowa pod normalnym ciśnieniem. Sam masaż odbywa się metodą "na sucho", tzn. osoba korzystająca z masażu nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą. Masaż odbywa się poprzez 10 różnych membran masujących wykonanych ze specjalnej gumy.

Badania naukowe, prowadzone przez dziesiątki lat w wielu klinikach i instytucjach, udowodniły pozytywne efekty masażu aparatem AQUAVIBRON w następujących schorzeniach i dolegliwościach:
Neurologia - choroby nerwów obwodowych (nerwobóle, zapalenia wielonerwowe i splotów nerwowych, stany po urazach nerwów obwodowych, bóle międzyżebrowe, dyskopatia, lumbago), niesprawność u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, przy zespole Downa, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona (ustępuje drżenie rąk i nóg), stres, stany depresyjne.
Reumatologia - reumatoidalne zapalenie stawów (rzs), zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa u dorosłych i młodzieńcze (zzsk), młodzieńcze przewlekłe zapalenie stawów i choroby układowe tkanki łącznej u dzieci, zapalenie skórnomięśniowe w wieku rozwojowym (zsm), choroba zwyrodnieniowa stawów (arthrosis), dna stawowa, reumatyzm tkanek miękkich (fibromialgie, zespół bolesnego barku, "łokieć tenisisty", "łokieć golfisty", zapalenie ścięgna Achillesa).
Stany pourazowe - obrzęki, uszkodzenia więzadeł, torebek stawowych, przykurcze stawowe, deformacje pourazowe, bóle mięśniowe i przykurcze, pielęgnacja stóp przy zniekształceniach (haluksy), wady wrodzone oraz zaburzenia rozwoju narządów ruchu, porażenia wiotkie (rehabilitacja po chorobie Heinego i Medina).
Laryngologia - bóle zatok czołowych, katary nosa, przytłumienie słuchu, świst i szumy w uszach.
Dermatologia - zapobieganie wypadaniu włosów (masaż skóry głowy za uszami), odleżyny, zaburzenia nerwicowe skóry i tkanki podskórnej w postaci znieczulicy bądź przeczulicy skóry na kończynach dolnych lub górnych.
Urologia - choroby prostaty, moczenie nocne.
Choroby układu krążenia - zaburzenia krążenia obwodowego (choroby Bürgera i Reynauda), miażdżyca naczyń obwodowych, stany po odmrożeniach.
Choroby przewodu pokarmowego - uporczywe zaparcia, zrosty pooperacyjne w jamie brzusznej.
Choroby układu oddechowego - przewlekłe nieżyty oskrzeli, stany spastyczne oskrzeli (astma).
Zaburzenia przemiany materii - nadwaga, otyłość.
Stomatologia - leczenie i zapobieganie chorób przyzębia (periodontopatie), parodontoza.
Onkologia - rehabilitacja po odjęciu piersi (mastektromii) przy raku sutka.

Zestaw membran do masażu obejmuje:
- Membrana gumowa - płaska z krążkiem
- Membrana gumowa - płaska z kolcami
- Membrana gumowa - płaska z jedną kulką
- Membrana gumowa w kształcie smoczka
- Membrana gumowa - grzebień dwurzędowy
- Membrana gumowa - grzybek
- Membrana gumowa z gąbką
- Membrana trzyrzędowa (grzebień)
- Membrana pięciokulkowa (o silnym działaniu)
- Membrana stożkowa - do zabiegów punktowych (akupunktura)

AQUAVIBRON Membrana gumowa - płaska z krążkiem Płaska membrana do masażu małych grup mięśni
AQUAVIBRON Membrana gumowa - płaska z kolcami Membrana z kolcami - poprawia ukrwienie obwodowe, do masażu tkanek
AQUAVIBRON Membrana gumowa - płąska z jedną kulką Małe i średnie stawy, tkanka podskórna
AQUAVIBRON Membrana gumowa w kształcie smoczka Membrana z guzkiem: masuje duże grupy mięśniowe
AQUAVIBRON Membrana gumowa - grzebień dwurzędowy Membrana - grzebień służy do masażu rozluźniającego w stanach przykurczy w obrębie barku, łokci i kolan
AQUAVIBRON Membrana gumowa - grzybek Membrana o kształcie wklęsłego grzybka ma działanie uspokajające; wykonuje się nią masaż twarzy, szyi, karku ( z małymi amplitudami drgań); kojący masaż pomaga zasnąć
AQUAVIBRON Membrana gumowa z gąbką Membrana pokryta specjalną gąbką znajduje zastosowanie w kosmetyce i stomatologii
AQUAVIBRON Membrana trzyrzędowa (grzebień) Membrana trzyrzędowa (grzebień) - masaż stawów barkowych, kolanowych i łokciowych z wykorzystaniem wzrastającej amplitudy drgań
AQUAVIBRON Membrana pięciokulkowa (o silnym działaniu) Membrana pięciokulkowa - silnie działająca membrana kulkowa doskonała do masażu przy nagłych skurczach
AQUAVIBRON Membrana stożkowa Membrana stożkowa - wyjątkowa membrana stożkowa wykorzystywana jest do masażu wibracyjno - próżniowego i akupresury