Nasze sklepy


Sklepy Medyczne

Opole, ul. Ks. Opolskich 33
(Rondo)

tel. 77 453 22 44
tel. 77 454 55 13
Poniedziałek - Piątek 
godz. 09:00-17:00

email : sklep@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę
Opole, ul.Katowicka 66
(Szpital Wojewódzki przy rejestracji Pulmonologii)

tel. 77  441 37 20
 
Poniedziałek - Piątek
godz. 08:00-15:00

email: katowicka@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę
Opole , Al.Witosa 26
(Wojewódzkie Centrum Medyczne WCM)

tel. 77 443 10 13

Poniedziałek - Piątek
godz. 08:00-15:00

email: wcm@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę
Krapkowice ul.Jagielońska 29
(Budynek Przychodni)

tel. 77  446 07 00

Poniedziałek - Piątek
godz. 07:30-15:30

email: krapkowice@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę
Kędzierzyn-Koźle , ul.Racławicka 20

tel. 77 482 66 10

Poniedziałek-Piątek
godz. 09:00-17:00

email: kozle@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę
Racibórz , ul.Ocicka 51
( Budynek Przychodni Centrum Medycznego)

tel. 32 417 84 85

Poniedziałek-Piatek
godz.07:30-15:30

email: raciborz@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę

Rybnik, ul. Sobieskiego 11

 tel. 32 423 54 91

Poniedziałek - Piątek 
godz. 9-00 : 17-00
Sobota 
godz. 9-00 : 13-00

email:
rybnik@rehabmed.com.pl


Wyświetl większą mapę

Żory, Dolne Przedmieście 5

 tel. 32 444 68 96
       32 435 50 98
Poniedziałek - Piątek 
godz. 9-00 : 17-00
email:

zory@rehabmed.com.pl

 
Wyświetl większą mapę


Sklepy Medyczne Partnerskie

Brzeg, ul.Herberta 5 Medykan


tel. 77 416 76 75

Poniedziałek-Piątek
godz. 10:00-18:00 (przerwa 13:00-14:00)


email: brzeg@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę
Kluczbork, ul.Skłodowskiej 25B


tel. 77 418 25 78


Poniedziałek, Środa, Piątek 08:00-18:00
Wtorek,Czwartek 11:00-18:00

email: kluczbork@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę
Nysa, ul.Bohaterów Warszawy 21

tel. 77 433 95 85


Poniedziałek-Piątek
godz. 08:00-18:00
Sobota
godz. 10:00-13:00

email: nysa@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę
Olesno, ul.Klonowa 3

tel. 34 350 95 09

Poniedziałek-Piatek
godz. 09:00-16:00
Sobota
godz. 10:00-13:00

email: olesno@rehabmed.com.pl

Wyświetl większą mapę

 

Przedstawiciel handlowy

tel.kom. 782 63 63 20